توافق نامه (Terms of use)

لطفا به موارد زیر توجه کنید:

پشتیبانی از سایت در پلن های طراحی سایت ، شامل مانیتورینگ – پشتیبان گیری ماهانه از سایت و رفع اشکالات احتمالی در مورد سایت میباشد و

هرگونه تغیر در ظاهر سایت ، نصب برنامه های تکمیلی شامل هزینه جدید میباشد.

فهرست مصادیق محتوای مجرمانه

متن کامل قانون جرائم رایانه‌ ای

۱ – استفاده از سرویس ها برای انجام فعالیت هایی از قبیل Denial of Service ممنوع می باشد

۲ – انتشار مطالب و محتوای ضد اخلاقی، سوء استفاده، توهین به شخص یا اشخاص و … ممنوع می باشد.

۳ – ارسال ای میل های حجیم تبلیغاتی (Spam) ممنوع می باشد.

۴ – وارد کردن مشخصات و شماره تماس صحیح، زمان ثبت نام الزامی است.

۵ – نصب هر برنامه ای که باعث بالا بردن بیش از حد بار Cpu ، Ram یا دیگر منابع سرور شود ممنوع می باشد. در هر شرایطی اگر سایت شما بیش از حد به سرور فشار بیاورد ابتدا اخظار و سپس سرویس دهی به سایت شما بصورت کامل قطع خواهد شد.

۶ – در صورت تمدید نکردن بموقع سرویس هاست، سیامک وب می تواند سرویس شما را غیرفعال یا حذف کند و برای فعال سازی یا بازگرداندن بک آپ (در صورت موجود بودن) هزینه ی فعال سازی دریافت می شود.

۷- رسید، شماره فیش یا شماره پیگیری با تاریخ پرداخت را تا پایان سرویس نزد خود نگهدارید.

۸- هاست های بیش از ۵۰ مگ ۴۸ ساعت زمان تست دارند در صورت عدم رضایت پول هاست کامل برگشت داده میشود.

۹- برای سوال و سفارش ابتدا از طریق فرم پشتیبانی و خرید سایت استفاده کنید همچنین میتوانید از اس ام اس نیز استفاده نمایید.

۱۰- پستیبانی  فقط در زمینه های زیر درخدمت شما خواهد بود: سوالات و مشکلات هاست و دامنه هایی که از ما خریداری نموده اید، خرید هاست و یا دامنه و مشکلات سایت های طراحی شده توسط گروه طراحی  و نه سایت هایی که شما راه اندازی کرده اید یا بصورت رایگان به درخواست شما راه اندازی شده اند.
به دیگر درخواست ها پاسخ داده نمی شود.

۱۱- سیامک وب در قبال امنیت و سلامت رمز هایی که برای ورود به بخش مدیریت یا کنترل پنل (سی پنل، سایت های طراحی شده و …) سایت بصورت اتوماتیک یا دستی ساخته و برای کاربر ارسال می شود هیچ مسئولیتی ندارد. اگر احساس می کنید رمز از امنیت کافی برخوردار نیست لطفا آن را تغییر دهید.

۱۲ – پشتیبان گیری از کلیه ی سایت ها بصورت دوره ای ۳ماهه انجام می گیرد.  استفاده از نسخه های پشتیبان فقط برای مشکلاتی که از سمت ما صورت می گیرد رایگان می باشد. در صورت درخواست مشتری برای بازگردانی نسخه ی پشتیبان هزینه ی بازگردانی دریافت می شود.

مشتری نباید بیش از فضای اختصاص یافته خود مصرف نماید . مواردی که موجب اشغال شدن فضا می شود عبارتند از ( حجم فایل های upload شده به سرور ، حجم ایمیل های رسیده، حجم بانک های اطلاعاتی برنامه )
مشتری نباید بیش از حجم تخصیص یافته برای تبادل اطلاعات را مصرف کند. مواردی که موجب مصرف حجم تخصیص یافته می شوند ، عبارتند از (ارسال فایل به سرور ، دانلود برنامه از سایت ، ارسال و دریافت ایمیل )

مشتری می تواند حداکثر ۱ درصد ظرفیتCPU سرور را مصرف کند. برنامه هائی که محاسبات سنگین دارند ظرفیت زیادی از CPU را مصرف میکنند. مصرف بیش از حد ظرفیت CPU موجب کند شدن سرور و دیگر وب سایت های ثبت شده در آن می شود در صورت نیاز به چنین برنامه هایی ، سرویس اجاره سرور اختصاصی پیشنهاد می گردد .

مشتری در هر روز حداکثر می تواند ۲۰۰ ایمیل ارسال و۳۰۰ ایمیل دریافت نماید ،. ارسال بیش از این مقدار در جامعه بین المللی به عنوان SPAM (هرزنامه ) شناخته شده و باعث غیر فعال گردیدن سایت مشتری می گردد و برای فعال شدن مجدد سایت ، مشتری موظف به پرداخت ۱۰هزار تومان جریمه برای بار اول و در صورت تکرار ، هربار برای فعال سازی ۱۰۰ هزار تومان هزینه دارد.

در صورت تمایل تا ارسال ۵۰۰ ایمیل در روز از هاست یک گیگ به بالا استفاده نمایید.

.

در صورتی که مشتری با حذف شاخه های اصلی هاست  موجب از کار افتادن وب سایت خود شود ، با اخذ ۱۰ هزار تومان هاست بازیابی خواهد شد و باز گردانی اطلاعات به صورت اختیاری ۵۰ هزار تومان هزینه دارد.  .

هسته اصلی نرم افزار طراحی سایت برنامه متن باز جوملا میباشد.

کاربران متعهد می شوند تمامی قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران را رعایت نمایند. همچنین با توجه به قرار داشتن سرورهای سیامک وب در کشورهای  امریکا و چین کاربران متعهد به رعایت تمامی قوانین مرتبط با اینترنت در کشورهای آمریکا ، چین می باشند و عدم آشنایی کاربران با این قوانین رافع مسئولیت آنها نخواهد بود. به طور کل سرویسهای سیامک وب می بایست در جهت مقاصد قانونی استفاده گردد. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز

استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران

استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران

اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور

انتشار اکاذیب علیه دیگران

کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود

سایتهای فعال در زمینه HYIP ویا دارای سیستم هرمی

استفاده غیر قانونی از سرور و شبکه

مختل کردن امنیت سیستم یا شبکه ممنوع است و در صورت بروز چنین مسائلی سیامک وب حق پیگرد قانونی و شکایت از متخلف به مراجع قانونی را محفوظ می دارد. نمونه هایی از اختلال در امنیت سیستم یا شبکه شامل موارد ذیل می شود: دسترسی یا استفاده غیر مجاز از داده ها، سیستم یا شبکه، از جمله هر گونه تلاش برای جستجو، اسکن یا آزمایش آسیب پذیری یک سیستم یا شبکه، مداخله در خدمات ارائه شده به هر کاربر، میزبان یا شبکه، شامل: تلاش بری دسترسی به اطلاعات نامه های الکترونیکی، تلاش عامدانه برای پر کردن فضای یک سیستم، تلاش برای تغییر و یا حذف اطلاعات وب سایتها بدون مجوز از مالکان آنها و …

ویروسها و سیر فعالیتهی تخریبی

استفاده از سرویسها یا تجهیزات سیامک وب برای ایجاد یا ارسال ویروسها، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است. در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.

مسائل جنسی

استفاده از سرویس های سیامک وب برای نگهداری، ارسال، نمایش، انتقال، تبلیغ یا هر عمل مشابه بر روی داده های مرتبط با مسائل جنسی به هر شکل ممنوع است.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه

به طور کلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیطها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه سیامک وب تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به صورت محرمانه می نماید، با این حال از جانب احتیاط از کاربران خود می خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را نا امن فرض نمایند. سیامک وب هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود نمی پذیرد.

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران سیامک وب احترام بگذارند. سیامک وب حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد. ضمنا کاربر حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت

اقداماتی که سیامک وب در صورت تخطی از این شرایط انجام می دهد

تخطی از هر یک از شرایط درج شده در اینجا موجب تعلیق سرویس می شود. سیامک وب تنها تشخیص دهنده تخطی از شرایط مندرج می باشد. سیامک وب حق قطع سرویس بدون هیچ اخطار قبلی و یا اجتناب از سرویس دهی را برای خود محفوظ می دارد. زمانی که سیامک وب از تخطی یک کاربر از شرایط مندرج اطلاع پیدا می کند نسبت به بررسی فنی و یا حقوقی موضوع اقدام خواهد کرد در این زمان ممکن است برای جلوگیری از ادامه تخلف سرویس کاربر به صورت موقت قطع گردد. پس از تکمیل بررسی ها سیامک وب بسته به نوع تخلف مجاز به محدودسازی، تعلیق یا قطع سرویس خاطی خواهد بود همچنین سیامک وب در صورت لزوم حق پیگرد قانونی متخلف را نیز برای خود محفوظ می دارد. هر گونه عملی که در اینجا به آن اشاره نشده باشد ولی از نظر قوانین جاری کشور ایران ، آمریکا ، انگلیس و اتحادیه اروپا خلاف باشد نیز تخلف از شرایط خدمات محسوب می گردد. سیامک وب هیچگونه وجهی به کاربران متخلف از شرایط خدمات تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود. همچنین کاربر متخلف مسئول جبران خسارت وارده به سیامک وب خواهد بود

تغییرات  در محصولات و خدمات سیامک وب

سیامک وب مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییر و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار، تجهیزاتی که به واسطه آنها به کاربران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی کاربران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت کاربر مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و سیامک وب هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.

برنامه های جانبی

سیامک وب همیشه سعی بر انتخاب و تهیه بهترین برنامه های مورد نیاز جهت سرویس دهی به کاربران خود را دارد با این حال هر یک از این برنامه ها ممکن است دارای اشکالات و نواقصی باشند که سیامک وب مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت علاوه بر این ممکن است برنامه مذکور کلیه نیازهای یک کاربر را برطرف نکند. مسئولیت استفاده از این برنامه ها بر عهده خود کاربر است.

ضمنا سیامک وب هیچ تضمینی در رابطه با نصب شدن یک برنامه خاص که توسط سیامک وب ارائه نشده است ارائه نمی دهد.

حداقل سن

کلیه کاربران سیامک وب می بایست حداقل ۱۸ سال تمام داشته باشند. اشخاص صغیر می بایست توسط یکی از والدین یا قیم قانونی وی سرویس تهیه نمایند. شخصی که سرویس توسط وی برای شخص صغیر تهیه می گردد قانونا مسئول رعایت کلیه قوانین و شرایط خدمات سیامک وب می باشد.

فورس ماژور

سیامک وب هیچ گونه مسئولیتی در رابطه با مشکلات حقوقی و غیر حقوقی دامنه و یا دامنه ها ، قطعی ارتباط اینترنت جهانی و یا داخلی ، مشکلات سراسری در اینترنت جهانی و یا داخلی ، حملات و خرابکاری ها ، مشکلات فنی ایجاد شده به واسطه اشتباه و یا ضعف عملکرد کاربر و به طور کل هر گونه اختلال ایجاد شده به واسطه شخص کاربر ، موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای قانونی، دولتی ، حکومتی و بین المللی و مسائل حقوقی خارجی مانند تحریم ها ، مسائل حقوقی داخلی مانند محدودیت ها و دستورات و بخشنامه های دولتی را به عهده نمی گیرد و تا زمان رفع مشکل، سیامک وب هیچگونه تعهدی نخواهد داشت و در این موارد هیچگونه وجهی به کاربران تحت هر عنوان مانند ادعای خسارت یا هزینه مدت باقیمانده سرویس پرداخت نخواهد نمود.

روشهای پرداخت

کلیه هزینه های مندرج در وب سایت به صورت ریال یا تومان است همچنین کلیه صورت حسابها بر مبنای ریال ایران صادر می گردد. پرداخت ها به سیامک وب به یکی از اشکال زیر صورت می گیرد:

واریز به حساب های معرفی شده در وب سایت یا در صورت حساب های صادره

کلیه پرداختها پس از تایید توسط امور مالی سیامک وب در پرتال کاربران، در اکانت کاربر ثبت خواهد شد. در صورت عدم ثبت پرداخت در پرتال مذکور، کاربر مسئول پیگیری می باشد. در صورتی که عدم پیگیری توسط کاربر موجب قطع سرویس یا حذف آن گردد، مسئولیتی برای سیامک وب ایجاد نخواهد شد.

هزینه کلیه سرویس ها صرفا به یکی از طرق بالا به صورت کامل و در ابتدای دوره اخذ خواهد شد. سیامک وب می تواند تا زمان تسویه حساب کامل ارائه سرویس را به تعویق بیاندازد.

تمدید

کلیه کاربران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.حتما میبایست شماره فیش پرداخت شده مبلغ به همراه تاریخ و ساعت به ایمیل siamakweb@yahoo.com

ارسال شود

سیامک وب قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای کاربر نخواهد شد.

تغییر در قیمت

سیامک وب مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد تمامی کاربران شامل کاربران کنونی و آینده منظور خواهد شد.

بازگشت پول

سیامک وب تحت هیچ شرایط پول پرداخت شده برای یک محصول و یا خدمت را باز نمی گرداند و هرگونه ضمانت کتبی و شفاهی در این زمینه باطل می باشد. تنها سرویس میزبانی(هاستینگ بالای ۲۰۰مگ) سیامک وب دارای یک هفته مهلت بازگشت وجه می باشد و مشتری موظف می باشد در طول این مهلت سرویس هاستینگ خود را بصورت کامل مورد بررسی و آزمایش قرار دهد و در صورت عدم رضایت از سرویس به هر دلیل طی یک هفته از تاریخ سفارش اقدام به لغو سرویس هاستینگ خود نماید تا پس از کسر کسورات مندرج در سایت مبلغ پرداختی مشتری به وی عودت داده شود. بدیهی می باشد که پس از گذشت  این مهلت به هیچ عنوان و دلیل سرویس هاستینگ  قابل لغو نبوده و هیچ مبلغی به کاربر عودت داده نخواهد شد. همچنین در رابطه با انواع دیگر سرویس های سیامک وب مانند ثبت دامنه با توجه به ماهیت آنها قابل لغو و عودت وجه نبوده و مشتری موظف می باشد قبل از سفارش و پرداخت به طرق مختلف از ویژگی های سرویس مطلع گردد و پس از تکمیل سفارش هیچ گونه امکان  بازگردادن وجه وجود ندارد و مسئولیت این مورد به عهده مشتری خواهد بود.

تبصره ۱:

در صورتی که کاربر یک و یا چندین از بند از قوانین این شرایط سرویس را رعایت ننماید بخش مرتبط با مهلت یک هفته ای عودت وجهه موجود در بند بالا لغو گردیده و هیچ مبلغی به هیچ عنوان به کاربر عودت داده نخواهد شد

قطع دسترسی

با توجه به ماهیت فنی سرویس ها و محصولات سیامک وب ، سیامک وب مجاز است دسترسی مشترک به خدمات و محصولات را در هر زمان و به هر دلیل بدون اطلاع قبلی قطع و یا مسدود نماید.

ارسال اطلاعات محرمانه مانند رمز عبور نام کاربری و کد انتقال دامنه تنها و تنها به ایمیل ثبت کننده و سفارش دهنده دامین که در روز سفارش ثبت شده ارسال میگردد — لذا ثبت ایمیل صحیح در هنگام ثبت نام بسیار  بسیار ضروری و مهم میباشد

پیوست: در هر زمان ممکن است مواردی به قوانین اضافه یا از آن کم شود.