شرکت مخابرات:در ارسال پیامک‌های انبوه تغییراتی می دهیم

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در پی انتشار اخباری مبنی بر قطع پیامک‌های انبوه خاطرنشان کرد: ارسال پیامک‌ها به هیچ عنوان متوقف نشده و تنها در شیوه انجام این کار تغییراتی صورت گرفته است.

داود زارعیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد:‌ در گذشته پیامک‌های انبوه از طریق شرکت ارتباطات سیار و یا برخی شرکت‌های CP که طرف قرارداد مخابرات هستند ارسال می‌شد اما از این پس قرار بر آن است که شرکت‌های CP مطابق گذشته کار خود را انجام داده و پس از جذب و آماده‌سازی پیامک‌ها برای ارسال آن‌ها را به شرکت ارتباطات سیار بفرستند تا دیگر شاهد ارسال پیامک‌های تبلیغاتی برای شماره‌هایی که اعلام کرده‌اند علاقه‌ای به دریافت این پیامک ها ندارند، نباشیم.

وی با تاکید بر این‌که در شیوه جدید تغییری از نظر هزینه‌ها ایجاد نمی‌شود، اظهار کرد: تنها تفاوتی که میان این دو شیوه وجود دارد آن است که از این پس مشترکان به جای آن که از چند مرجع پیامک تبلیغی دریافت کنند تنها از یک منبع پیامک می‌گیرند.

زارعیان درباره دلیل چنین اقدامی توضیح داد: بسیاری از مشترکان خواسته بودند که پیامک‌های تبلیغاتی برای آن‌ها ارسال نشود اما با این وجود گاه این اتفاق رخ می‌داد و موجب نارضایتی برخی از مشترکان شده بود.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در ادامه در پاسخ به این سوال که این عده چند درصد مشترکان را تشکیل می‌دادند که اکنون برای آن‌ها چنین تصمیمی گرفته شده اظهار کرد: اکنون حدود 13 درصد مشترکان اعلام کرده‌اند که علاقه‌ای به دریافت پیامک‌های تبلیغاتی ندارند.

وی همچنین یادآور شد: در این زمینه پیش از این نظرسنجی صورت گرفته بود تا براساس آن هر یک از کاربران که علاقه‌ای به دریافت پیامک تبلیغاتی ندارند این موضوع را اطلاع دهند اکنون هم شماره تماس 09990 آماده پذیرش دیدگاه کاربران مبنی بر این موضوع است.

زارعیان بار دیگر خاطرنشان کرد: در نهایت هیچ محدودیتی در ارسال پیامک‌های تبلیغاتی ایجاد نشده و تنها کمی شیوه این کار تغییر کرده است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا در این زمینه اطلاع رسانی صورت نگرفته است، اظهار کرد: از آنجا که این موضوع برای مشترکان محدودیتی ایجاد نمی‌کند لزومی به اطلاع رسانی نبود. چرا که اکنون تنها روش کار تغییر کرده و به جای آن‌که سه شرکت CP به همراه شرکت ارتباطات سیار پیامک‌ها را ارسال کند از این پس شرکت ارتباطات سیار آن‌ها را ارسال خواهد کرد.

مدیرکل روابط عمومی شرکت مخابرات ایران در پاسخ به این سوال که آیا اعمال چنین تصمیماتی موجب دلسردی بخش خصوصی و بی انگیزه شدن آن‌ها نخواهد شد، گفت: قطعا اگر محدودیتی در فعالیت این شرکت‌ها ایجاد می‌شد آن‌ها هم دلسرد می‌شدند اما اکنون هیچ محدودیتی ایجاد نشده و تنها شیوه این کار تغییر کرده است.

تبلیغ در گوگل:

tabligh-gogle

mod_vvisit_counterامروز310
mod_vvisit_counterدیروز421
mod_vvisit_counterاین ماه11488
mod_vvisit_counterکل بازدیدها345326

پرداخت آنلاین- انتقال وجه

1sefareshtarahisite

3sefaresh-hostdomain

4estelam-gheymatdesign

5sefaresh-tabligh-gogl

عضویت در خبرنامه

بازدیدکننده محترم با عضویت در خبرنامه از اخرین تخفیف ها مطلع شوید
خدمات فهرست:

b3

b4

paypal_charge

Web Analytics