چگونه قابلیت Hibernate را در ویندوز ۸ فعال کنیم؟

قدم اول: اگر ویندوز ۸ را روی لپ تاپ نصب کرده اید، روی آیکون باتری در سینی ویندوز کلیک کنید و گزینه ی More Options را انتخاب نمایید تا تنظیمات مربوط به خاموش و روشن کردن ویندوز ۸ نمایش داده شود.

اگر از دستاپ استفاده می کنید، صفحه ی استارت ویندوز ۸ را باز کنید و با جست وجوی power گزینه ی Power Options را پیدا کنید.

قدم دوم: در Power Optionsروی لینک Choose what closing the lid does (انتخاب کردن عملکرد سیستم در صورت بستن در لپ تاپ) کلیک کنید تا Windows 8 Power System Settings باز شود.

قدم سوم: در تنظیمات سیستم در بخش Shutdown settings گزینه ی Hibernate را می بینید، اما نافعال است و نمی توان آن را تغییر داد لذا روی لینک Change Settings that are currently unavailable بع معنی تغییر دادن گزینه هایی که در حال حاضر موجود نیستند، کلیک کنید.

قدم چهارم: حالا می توانید جلوی گزینه ی Hibernate تیکی گذاشته و آن را فعال نمائید.

حالا هایبنیت فعال است و می توانید آن را به عنوان عملکرد کلید خاموش یا بستن در لپ تاپ تنظیم نمائید. البته با فشار دادن کلید ویندوز هم منوی Power نمایش داده می شود و می توان از آن هم استفاده کرد.

در نهایت یادتان باشد که وقتی هایبنیت را فعال می کنید، بخشی از فضای هارد برای آن در نظر گرفته می شود ولی نگران نباشید، این فضا در حد رم سیستم و بسیار کمتر از فضای هارد دیسک شماست.

تبلیغ در گوگل:

tabligh-gogle

mod_vvisit_counterامروز310
mod_vvisit_counterدیروز421
mod_vvisit_counterاین ماه11488
mod_vvisit_counterکل بازدیدها345326

پرداخت آنلاین- انتقال وجه

1sefareshtarahisite

3sefaresh-hostdomain

4estelam-gheymatdesign

5sefaresh-tabligh-gogl

عضویت در خبرنامه

بازدیدکننده محترم با عضویت در خبرنامه از اخرین تخفیف ها مطلع شوید
خدمات فهرست:

b3

b4

paypal_charge

Web Analytics